İTÜ  Denizcilik Fakültesi (YDO) Mezunları Sosyal Yardımlaşma Vakfı’nın 8 Mayıs 2010, Cumartesi günü Sheraton Maslak Oteli’nde gerçekleştirdiği 15. Geleneksel Dayanışma gecesine Konvoy Denizcilik "Altın Sponsor" olarak katıldı.  

Başlıca amacı denizci olmak isteyen ancak yeterli imkanı olmayan gençlerimize burs vererek yeni denizciler yetiştirilmesine ve hayatını denize adamış ancak çeşitli sebeplerle sosyal yardımlaşmaya ihtiyaç duyan tüm denizcilere katkıda bulunmak olan İ.T.Ü. Denizcilik Fakültesi (YDO) Mezunları Sosyal Yardım Vakfı (DEFAV) 15. Geleneksel Dayanışma Gecesi büyük bir katılımla gerçekleştirildi.  

8 Mayıs 2010 tarihinde Sheraton İstanbul Hotel Galaxy Balo Salonu’nda gerçekleştirilen geceye; Denizcilik Müsteşarı Hasan Naiboğlu, Denizcilik Müsteşarlığı Deniz Ulaştırması Genel Müdürü Özkan Poyraz,  Denizcilik Müsteşarlığı İstanbul Bölge Müdürü Cemalettin Şevli, Denizcilik Müsteşarlığı Çanakkale Bölge Müdürü Ender Kurt, İ.T.Ü. Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nil Güler de katılım gösterdi.  

Dayanışma gecesinde ,DEFAV derneğine sağladığı katkılar nedeniyle Sayın Muhsin Emirsoy’a plaket takdim edildi.

08.05.2010 

  


Bizimle çalışmak ister misiniz?

Firmamız bünyesindeki tüm çalışma arkadaşlarımız ile yürüttüğümüz bu maratonda, bizimle birlikte yol almak ister misiniz? O halde CV formunu dikkatle doldurarak bize iletiniz.