ALTIN ÇIPA Ödülleri Töreninden bir gün önce geleneksel olarak yapılan ve Türk denizcileri ile dünya denizcilerini bir araya getiren yemekli toplantı, İzmir Seferihisar’da bulunan Konvoy Country Club’ta yapıldı.

Emirsoy Holding Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Emirsoy ve eşi Dilek Emirsoy tarafından Konvoy Country Atlı Spor ve Yaşam Kulübünde, dünya denizcilerinin onuruna verilen yemeğe denizcilik sektöründen yoğun katılım oldu.
 
Muhsin ve Dilek Emirsoy’un ev sahipliğinde geçen yemeğe, Uluslararası Uyduyla Haberleşme Örgütü Başkanı Esteban Vicante Pacha, TRACECA Ulusal Sekreteri Barış Tozar, Paris MoU Genel Sekreteri Richard Schiferli, Akdeniz MoU Başkanı Carmellino Vassalo, INTERTANKO Avrupa Temsilcisi Kristian Fuglesang, INTERCARGO Konsey Direktörü Roger Holt, İspanya Sahil Emniyeti ve Arama Kurtarma Genel Müdürü Rafael Pastor Bedoya, IMO İtalya Temsilcisi Giancarlo Olimbo, İMEAK DTO Yönetim Kurulu Üyesi Alev tunç, Piri Reis Ünüversitesi İcra Kurulu Başkanı Alp Özalp, GESAD Başkanı Ziya Gökalp, UZMAR Yönatim Kurulu Başkanı Altay Altuğ, Mersin Limanı Ceosu Philip Che Song, Gemi İnşa ve Tersaneler Genel Müdürü Yaşar Dura Aykaş, Denizcilik Müsteşarlığı İzmir Bölge Müdürü Hızır Reis Deniz, İzmir Liman Başkanı Cumhur Yayla, DTO İzmir Şube Başkanı Geza Dologh, Gemi Geri Dönüşüm Sanayicileri Dernek Başkanı Adem Şimşek, Gemimo İzmir Şube Başkanı Hakkı Toros, Seferihisar Belediye Başkanı, GMO İzmir Şube Başkanı Emrah Erginer, IMSO Teknik Komiteden Özkan İstanbullu ve çok sayıda davetli katıldı.
 
Yemek öncesi bahçede verilen kokteyl sırasında, Konvoy Atlı Spor Kulubü binicileri davetlilere 10. Yıl Marşı eşliğinde atlarla show gösterisi yaptı. Samimi bir ortamda geçen yemekte dünya denizcileri ile Türk denizcileri birbirlerini yakından tanıma fırsatı buldu.

Yemek sonrası bir konuşma yapan Dünya Gazetesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Erdem Top ve Deniz Haber Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Recep Canpolat, davetlilere teşekkür ederken, bu muhteşem geceyi düzenleyen, Emirsoy Holding Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Emirsoy ve saygıdeğer eşleri Dilek Emirsoy’a gösterdikleri yakın ilgi ve misafirperverlik için teşekkür ettiler.

Roger Holt: "Altın Çıpa çok önemli bir törendir."

ALTIN ÇIPA Töreni için ülkemize gelen dünya denizcileri adına bir konuşma yapan INTERCARGO Konsey Direktörü Roger Holt, Türkiye’de bulunmaktan mutlu olduğunu belirtti. ALTIN ÇIPA Denizcilik Ödülleri Töreninin çok önemli bir denizcilik ödül töreni olduğunu dile getiren Roger Holt, bu ödül töreninin, dünya denizcileri ile Türk denizcilerini bir araya getiren bir anahtar olduğunu kaydetti.

Yemek sonrası Konvoy Country açık cafeteryasında çay ve kahve içerek geç saatlere kadar sohbet eden denizciler, verimli bir geceden mutlu şekilde ayrıldılar.

www.denizhaber.com.tr

29.06.2009

     


Bizimle çalışmak ister misiniz?

Firmamız bünyesindeki tüm çalışma arkadaşlarımız ile yürüttüğümüz bu maratonda, bizimle birlikte yol almak ister misiniz? O halde CV formunu dikkatle doldurarak bize iletiniz.