Dokuz Eylül Üniversitesi Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi Yüksekokulu 2006-2007 mezuniyet töreni 14 Haziran 2007 tarihinde gerçekleştirildi.

Denizcilik İşletmeleri ve Yönetimi Yüksekokulu, 1993 yılından bu yana denizcilik işletmeleri yönetimi bölümünden 733, güverte bölümünden 279 olmak üzere toplam 1012 öğrenci mezun verdi. 2002-2003 akademik yılı ile birlikte aktif eğitim sistemine geçen denizcilik işletmeleri ve yönetimi yüksekokulu aktif eğitim sistemindeki 4. Yılını tamamlayarak bu yıl ikinci mezunlarını verdi ve denizcilik işletmeleri yönetimi bölümünden 50, güverte bölümünden 41 olmak üzere toplam 91 öğrenci mezun oldu. Güverte Bölümü’nden ilk üçe giren öğrenciler 1. Gürkan Beki, 2. Engin Büyüktepe, 3. Melih Cankurt, denizcilik işletmeleri yönetimi bölümünden ilk üçe giren öğrenciler ise 1. Fatma Ece Evren, 2. İpek Akman, 3. Gül Diril oldu.

Törende güverte bölümü birincisi Gürkan Beki, denizcilik işletmeleri yönetimi bölüm birincisi Fatma Ece Evren, Yüksekokul Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Yrd Doç. Dr. D. Ali Deveci, Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Sayın A. Güldem Cerit, onur konuğu olarak Konvoy Denizcilik Yönetim Kurulu Başkanı Kaptan Muhsin Emirsoy, İzmir Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Erdoğan Yılmaz, Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Emin Alıcı ve Başbakanlık Denizcilik Müsteşarı Sayın Hasan Naiboğlu birer konuşma yaptılar.

Törene Başbakanlık Denizcilik Müsteşarı Sayın Hasan Naiboğlu ve Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Emin Alıcı başta olmak üzere, Denizcilik Müsteşarlığı İzmir Bölge Müdürü Selçuk Sert, Denizcilik Müsteşarlığı İzmir Liman Başkanı Levent Köleteli Konvoy Denizcilik Yönetim Kurulu Başkanı Kaptan Muhsin Emirsoy, İzmir Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Erdoğan Yılmaz, İzmir Deniz Ticaret Odası Baş Danışmanı Erol Çağlar, İzmir Deniz Ticaret Odası Müdürü Halil Hatipoğlu, önceki Güney Deniz Saha Komutanı E. Koramiral Lütfü Sancar, birçok denizcilik şirketi temsilcileri ve Dokuz Eylül Üniversitesi’nin Dekan, Enstitü ve Yüksekokul Müdürleri ile öğrenci aileleri katıldılar. Törende yüksekokuldan maddi ve manevi desteğini esirgemeyen kişi ve kuruluşlara, mezuniyet töreninin hazırlanmasında değerli katkıları olan sponsorlara teşekkür belgelerinin takdim edilmesinin ardından mezunlara belge ve armağanları verildi. Mezuniyet töreni tüm katılımcılarca coşku ile söylenen 10. Yıl marşı ile sona erdi.


www.denizhaber.com

15.06.2007

  


Bizimle çalışmak ister misiniz?

Firmamız bünyesindeki tüm çalışma arkadaşlarımız ile yürüttüğümüz bu maratonda, bizimle birlikte yol almak ister misiniz? O halde CV formunu dikkatle doldurarak bize iletiniz.