İzmir’li hayırseverler Muhsin ve Dilek Emirsoy çifti, İzmir Kemalpaşa’ya bağlı Yukarı Kızılca’ya 80 metrekarelik prefabrik anaokulu yaptırdı. İçinde sınıf, mutfak, oyun ve dinlenme odasıyla tuvalet bulanan, tamamlanan binaya Dilek Emirsoy’un babası Emekli Pilot Enver Türker’in ismi verildi.

İzmir Kemalpaşa, Yukarı Kızılca Beldesi’nde 30 öğrenci kapasiteli 80 m2’lik prefabrik binanın açılışı 13.03.2008 tarihinde saat 14.00 da düzenlenen bir törenle yapıldı. Bugünün sevimlisi ve yarınımızın umudu olan miniklere okul öncesi hayatlarına şimdiden hoşgeldin diyor ve okul hayatlarında başarılar diliyoruz.

Anaokulumuzun açılış törenine İzmir Kemalpaşa İlçe Kaymakamımız Sayın Niyazi Ergut Bey, yanı sıra İzmir Kemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Halis Murat, İzmir Kemalpaşa Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Durali Çolak , Ak Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı Sayın Ahmet Pektaş ,Yukarı Kızılca Belediye Başkanı Sayın Vahap Poyraz , Yukarı Kızılca İlköğretim Okulu Müdürümüz Sayın M. Gürbüz Sıtkı ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı. Açılış töreninde yapılan konuşmalardan sonra Yukarı Kızılca İlköğretim okulu öğrencileri tarafından hazırlanan gösteriler izlendi. Törende İzmir Kemalpaşa İlçe Kaymakamımız tarafından günün anısına hayırseverimiz sayın Dilek Emirsoy’a plaket takdim edildi. Anaokulumuzun gezilmesinin ardından açılış töreni sona erdi.

14.03.2008

   


Bizimle çalışmak ister misiniz?

Firmamız bünyesindeki tüm çalışma arkadaşlarımız ile yürüttüğümüz bu maratonda, bizimle birlikte yol almak ister misiniz? O halde CV formunu dikkatle doldurarak bize iletiniz.