6. Uluslararası Altın Çıpa Denizcilik Başarı Ödülleri’nde, Kuru Yük Gemi İşletmeciliği ödülü Konvoy Denizcilik’in oldu.

Filosundaki gemilerin yanı sıra işletmeciliğini yaptığı gemilerle bugün dökme kuru yük, genel kargo, taşıtlar, konteyner ve her türlü proje taşımacılığında faaliyet gösteren Konvoy Denizcilik, özellikle handysize, handymax ve heavy lift taşımacılığında başarılı bir işletme sergiliyor. Önemli uluslararası firmalarla proje ortaklıkları yapan ve Avrupalı armatörlere teknik işletme hizmetleri veren İzmir merkezli şirket, yaklaşık 250 kişiye istihdam sağlıyor. Farklı bir gemi işletmeciliği anlayışıyla Avrupalı armatörlerin güvenini kazanan Konvoy Denizcilik, Kuru Yük Gemi İşletmeciliği kategorisinde ödül almaya hak kazandı. Konvoy Denizcilik Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Emirsoy’a ödülünü İtalya IMO Temsilcisi Amiral Cristianao Aliperta verdi.

Ödülü alan Emirsoy, organizasyonu düzenleyen Deniz Haber Ajansı ve Dünya Gazetesi’ne teşekkürlerini sunarken, ödülü emeği geçen tüm çalışanları adına teslim aldığını belirtti.

 

www.denizhaber.com.tr

14.11.2011 

  

 

 
İtalya IMO temsilcisi Amiral Cristianao Aliperta Kaptan Muhsin Emirsoy’a ödülü verirken  Kaptan Muhsin Emirsoy ve İtalya IMO Temsilcisi Amiral Cristianao Aliperta
 Kaptan Muhsin Emirsoy kürsüde konuşmasını yaparken
    
 Tüm ödül alanlar Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Kaptan Muhsin Emirsoy  

 


Bizimle çalışmak ister misiniz?

Firmamız bünyesindeki tüm çalışma arkadaşlarımız ile yürüttüğümüz bu maratonda, bizimle birlikte yol almak ister misiniz? O halde CV formunu dikkatle doldurarak bize iletiniz.